Naturalne place zabaw

Wiesz, jaka zabawka jest najbardziej kreatywna i popularna bez względu na szerokość geograficzną? Patyk. Tak się składa, że to dzieci tworzą najlepsze zabawki!

Nie zamierzamy więc wchodzić im w kompetencje. Tworzymy przestrzenie, w których dzieci znajdą dużo miejsca dla siebie i swoich pomysłów. Nastawione na interakcje z przyrodą i z drugim dzieckiem naturalne place zabaw to połączenie filozofii Montessori i edukacji ekologicznej prowadzonej – nie inaczej! – poprzez zabawę.

Zróbmy razem coś inspirującego!

Obserwacja

Ileż to skarbów znajdujesz po każdym spacerze w kieszeni małych spodni? Dzieci obserwują świat w makroskali i uwielbiają go “kolekcjonować”. Niech na nowym placu zabaw znajdzie się miejsce godne dla przechowywania i ekspozycji wszystkich tych drobiazgów!  

Działanie

Po co dzieciom zabawki, które je wyręczają w zabawie? Nie wyłączaj ich kreatywności! Daj im przestrzeń, w której będą mogły zmieniać swoje role, tworzyć relacje, rzeczy i… alternatywną rzeczywistość! Sklepik? Warsztat? Kuchnia? A może… własny mini ogród?

Bezpieczeństwo

Liczysz na samodzielność i kreatywność swojej pociechy? W takim razie musisz raz na jakiś czas zejść z placu zabaw! Dlatego tworzymy miejsca bezpieczne i przyjazne motoryce najmłodszych – aby im zapewnić niezmąconą zabawę, a Tobie – taki sam spokój!

Przygotowujemy zarówno projekty przydomowe, jak i większe place zabaw dla przedszkoli czy gmin. Nawet na bardzo małej powierzchni znajdzie się miejsce na coś niepowtarzalnego!