Ogrody

Marzy Ci się ogród bujny, ale nie byle jaki? Przypadkowy, ale tylko pozornie? Piękny, ale nie tylko do patrzenia? Czyli… trudno Ci tak naprawdę powiedzieć, jaki? To akurat proste. Ma być Twój! Zróbmy razem coś zielonego!

Projekt

Powiedz nam, jakie są Twoje potrzeby. Później pokaż swój kawałek ziemi. W zamian pokażemy Ci, jak będzie wyglądać Twój ogród!

Przestrzeń

Zróbmy to z głową! Chcesz się osłonić przed widokiem ulicy? A może podzielić ogród na kilka mniejszych, tematycznych przestrzeni? Naturalny, ale jednocześnie funkcjonalny efekt to nie dzieło przypadku, lecz dobrego planu i jeszcze lepszego pomysłu!

 

Użytkowość

Ma być ładnie, ale to za mało? Doskonale! Z radością wprowadzimy do Twojego ogrodu coś, z czego skorzystasz Ty i… nie tylko Ty! Urodzajny warzywniak? Aromatyczne zioła? Rośliny miododajne? Domki dla owadów? Plac zabaw? Podziel się ze światem swoją Zieloną Godziną! 

Oryginalność

Jeśli chcesz uciec od sztampowości i nudy – właśnie kroczysz dobrą ścieżką! Inspiracji nie szukamy w sklepach ogrodniczych, dlatego niektóre elementy wyposażenia ogrodu wykonamy dla Ciebie sami – bo na rynku po prostu ich nie ma!

 

Twoje miejsce

Uwielbiasz pracę w ogrodzie? Świetnie się składa! Możemy co prawda wszystko zrobić za Ciebie, ale jeśli tylko chcesz – znajdzie się też dodatkowa para rękawic roboczych!

Gotowy projekt obejmuje precyzyjną mapę ogrodu, listę oraz ilości materiałów (w tym roślin) potrzebnych do jego wykonania wraz z instrukcją nasadzeń i pielęgnacji w późniejszym okresie. Jeśli chcesz wykonać ogród od A do Z samodzielnie – ten projekt Ci to umożliwi! Jeśli jednak czujesz, że nadal potrzebujesz naszej pomocy…

 

Realizacja

Prace realizacyjne wykonujemy sami oraz we współpracy z zaufanymi podwykonawcami. Pamiętaj, że czas realizacji projektu uzależniony jest nie tylko od jego rozmachu, ale też pory roku! Z tego etapu możesz zrezygnować – zostawimy Ci w rękach projekt, który można zrealizować samodzielnie.

 

Mikroprojekt

Wersja nastawiona na realizację DIY – idealna, jeśli czujesz w sobie duszę ogrodnika i złotej rączki! Przygotujemy dla Ciebie planszę inspiracyjną z całościową koncepcją Twojego przyszłego ogrodu. Cała przyjemność wykonania oraz doboru ulubionych roślin i kolorów zostanie po Twojej stronie!